czwartek, 17 listopada 2016

Mistrzostwa szachowe

W dniu 15.11.2016 roku nasza szkoła wzięła udział w III otwartych Mistrzostwach Zespołu Szkół w Wiechlicach o puchar burmistrza Szprotawy. Tak jak w ubiegłym roku zawody zakończyły się naszym sukcesem! Nasi uczniowie z kl. III Michalina Zarzecka, Wiktoria Paszkiewicz Gabriel Ratajczak, Paweł Kucaj, Jakub Lechowski, z kl. V Martyna Cisek, Kamila Kijewska, Bartłomiej Cybulski, Maurycy Oszmaniec, i kl. VI Mateusz Bargielski wraz z opiekunem Edwardem Jagielskim zdobyli 2 puchary oraz III miejsce!!!
I miejsce w grupie chłopców do lat 9 zajął Gabriel Ratajczak i zdobył puchar Burmistrza
I miejsce w grupie dziewcząt do lat 12 zajęła po raz drugi z rzędu Martyna Cisek i zdobyła puchar Burmistrza a III miejsce w tej samej kategorii dziewcząt zajęła Kamila Kijewska